WeCreativez WhatsApp Support
Sorularınızı Cevaplamak İçin Buradayız...
Bize Yazın Hemen Cevaplayalım...

Bi’ Latte CBC

 

Bi’latte CBC Hakkında

bilatte cbc

Cem KARAMAN

İyi ürünü ekonomik tüketmek herkesin hakkı düşüncesi ile; misafirlerimize, bütçelerine ve damak zevklerine uygun tüketim imkanı sağlarken onlara zengin deneyimler yaşatmak.

İnsanların ilk ziyaretleri sonrasında sadık misafirimiz olacakları, kendilerine ait bir alan rahatlığı ile keyifli zamanlar geçirebilecekleri ve “kendileri gibi” insanlara sıkça rastlayıp sosyal çevrelerini genişletebilecekleri mağazalar ağı oluşturmak.

2017 Yılı Şubat ayında kurmuş olduğum şahıs şirketi ve 2017 yılı mayıs ayında operasyonel anlamda çalıştırmaya başladığım Bi’Latte Coffee markamız köklü bir planlama ve operasyonel bilgi birikimine sahiptir.İlk mağazamız Eyüp ilçesinde EyüpPark Avm nin hemen yanında ve İsfanbul Eğlence merkezine 250 m. mesafede konumlanmaktadır.Birinci yılımızın bitiminde Marka tescilimizi sonuçlandırmamız ile birlikte tabela ismimiz genişleyen ürün yelpazemiz ile birlikte Bi’Latte CBC olarak güncellenmiştir.CBC’nin açılımı Coffee Bean ve Cheesecake şeklindedir. Mağazamız da, dünya standartlarında hazırlanan nitelikli kahvelerimiz ile kendi el yapımımız düşük kalorili ve lezzetli Cheesecakelerimizi tüketebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.